Ile kosztuje wybielanie zębów lampą beyond?

Nie każdy może pochwalić się śnieżnobiałym uzębieniem. Na szczęście istnieje wiele sposobów na uzyskanie pięknego uśmiechu. W jeden dzień możliwe staje się rozjaśnienie zębów w gabinecie stomatologicznym.

Niektórzy próbują domowych sposobów, ale trzeba uważać, bo można wyrządzić sobie wręcz krzywdę, przykładowo zniszczyć szkliwo lub doprowadzić do nadwrażliwości. Najlepszym rozwiązaniem jest odwiedzenie dentysty, który dobierze odpowiednią metodę. Warto dowiedzieć się, ile kosztuje wybielanie zębów lampą beyond i na czym polega zabieg.

Czy wybielanie zębów lampa beyond jest bezpieczne?

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje wybielanie zębów lampą beyond, czy zabieg jest bezpieczny i nie niszczy szkliwa. Jeśli ktoś chce mieć śnieżnobiałe uzębienie, to najbezpieczniejszym rozwiązaniem będzie rozjaśnianie go w gabinecie stomatologicznym, czyli w profesjonalny sposób. Stomatolog dobierze najlepszą metodę, odpowiednie preparaty.

W przypadku wybielania lampą beyond można liczyć na wysoki poziom bezpieczeństwa. Wykorzystuje się nowoczesny sprzęt, sprawdzony, certyfikowany. Wybielanie zębów przez lekarza sprawia, że nie ma powodu do obaw. Już w przeciągu godziny można mieć śnieżnobiały uśmiech. Najpierw oczywiście lekarz przeprowadzi wywiad z pacjentem w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań.

Oceni również stan uzębienia. Warto także wiedzieć, że w przypadku wybielania zębów lampą beyond dziąsła są odpowiednio zabezpieczone, aby nie doszło do ich podrażnienia. Aplikuje się na nie specjalny preparat ochronny.

Na czym polega wybielanie zębów lampą beyond?

Przed sprawdzeniem tego, ile kosztuje wybielanie zębów lampą beyond, warto dowiedzieć się, na czym polega zabieg. Nie ma w nim niczego skomplikowanego. Stomatolog nakłada na zęby specjalny żel o działaniu wybielającym. Robi to aż trzykrotnie.

Substancje aktywne zawarte w preparacie zostają aktywowane pod wpływem światła emitowanego przez lampę beyond. W ten sposób możliwe staje się szybkie i bezpieczne rozjaśnienie szkliwa. Zęby stają się lśniące i białe. Warto też wiedzieć, że przed przeprowadzeniem wybielania dentysta w pierwszej kolejności oczyszcza zęby z osadów i kamienia nazębnego.

Należy również podkreślić, że wybielaniu może zostać poddane wyłącznie zdrowe uzębienie, wolne od próchnicy. Zęby muszą zostać w pierwszej kolejności wyleczone, dopiero potem powinno się myśleć o ich wybielaniu.

Ile kosztuje wybielanie zębów lampą beyond?

Jeśli ktoś chce mieć śnieżnobiały uśmiech, to będzie z pewnością interesować go, ile kosztuje wybielanie zębów lampą beyond. Cena zabiegu może być różna. Wpływa na to wiele czynników. Znaczenie ma nawet miejscowość, w której znajduje się gabinet stomatologiczny, jego renoma. Wybielanie zębów metodą nakładkową jest tańszym rozwiązaniem.

W przypadku lampy beyond trzeba liczyć się nierzadko z dwukrotnie wyższą ceną. Zaczyna się ona zwykle od 1000 zł. Należy jeszcze doliczyć dodatkowe koszty związane z zabiegami higienizacyjnymi. Usunięcie kamienia nazębnego to wydatek rzędu 200-300 zł.